Imię: Mniszek
Ur. 20.04.2019
Wielkość: mały
Waga: 4,10 kg

Mniszek czeka na wirtualnego opiekuna!

Mniszek został znaleziony wraz ze swoim rodzeństwem na terenie gminy Łomianki. Jest kochanym i wesołym szczeniaczkiem. Interesuje się wszystkim wokół, choć do nowości podchodzi ostrożnie. Potrzebuje właściciela, który pokocha i poświęci czas na jego wychowanie. Nie znamy rodziców pieska i nie wiemy jak duży urośnie, ale Mniszek zapowiada się na średniego lub dużego pieska.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.