Imię: Ajaks
Ur. 2014
Wielkość: średni
Waga: ok 22 kg

Ajaks czeka na wirtualnego opiekuna!

Ajaks to piesek odebrany interwencyjnie ze złych warunków w jakich był trzymany. Jest bardzo spokojnym i grzecznym psiakiem. Potrzebuje czasu żeby poznać nowe otoczenie, poczuć się w nim pewnie i bezpiecznie. Do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, jest bardzo spragniony ludzkiej bliskości i dotyku. Ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy, więc trening jeszcze mu się przyda. Zgadza się z innymi psami, zarówno z suczkami jak i samcami. Szukamy dla Ajaksa domu, w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny, otoczony miłością i troską nowych właścicieli.