Imię: Ajaks
Ur. 2014
Wielkość: średni
Ajaks

czeka na wirtualnego opiekuna!

Ajaks to piesek odebrany interwencyjnie ze złych warunków w jakich był trzymany. Jest bardzo spokojnym i grzecznym psiakiem. Potrzebuje czasu żeby poznać nowe otoczenie, poczuć się w nim pewnie i bezpiecznie. Do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, jest bardzo spragniony ludzkiej bliskości i dotyku. Nie boi się smyczy, choć mały trening jeszcze mu się przyda. Czy zgadza się z innymi psami, będziemy sprawdzać. Szukamy dla Ajaksa domu, w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny, otoczony miłością i troską nowych właścicieli.

[gallery mode=”metro” first_big=”true” columns=”4″