Imię: Albert
Rasa: europejska
Ur. 2016

Albert czeka na wirtualnego opiekuna!

Albert to czarny, niekastrowany kocur znaleziony na terenie Legionowa. Kot trafił do nas w opłakanym stanie, widać że nie miał łatwego życia. Jest już pod opieką weterynarza. Albert ma uszkodzone jedno oczko. Jest to stary mechaniczny uraz i niestety nie da się oka uratować. Sprawia mu to duży ból i będzie poddany operacji usunięcia gałki ocznej. Kot cierpi również z powodu świerzbu, za uszami ma ogromne rany od ciągłego drapania. Mamy nadzieję, że Albert szybko powróci do zdrowia i znajdzie domek, ponieważ okazał się wielkim pieszczochem, który cały czas dopomina się o mizianie i uwagę człowieka.