Imię: Amika
Ur. 2015
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg

Amika czeka na wirtualnego opiekuna!

Amika to czarna, mała sunia. Została przywieziona razem z dwoma innymi suczkami z niezamieszkanej posesji, na której przebywały bez żadnej opieki, bez ciepłego schronienia, dokarmiane przez okolicznych mieszkańców. Amika jest trochę nieśmiała, ale przyjazna dla ludzi, macha ogonkiem i pozwala się głaskać. Jest grzeczniutka i bardzo spokojna. Niestety smycz mocną ją stresuje, ale na pewno wystarczy poświęcić jej trochę czasu i sunia szybko pokona swój lęk. Szukamy dla Amiki kochającego i troskliwego właściciela, który podaruje jej ciepły domek już na zawsze.