Imię: Amorek
Ur. 02.02.2018
Wielkość: mały

Amorek czeka na wirtualnego opiekuna!

Amorek trafił do schroniska razem ze swoją mamą Amiką. Jest wesołym i milutkim psiakiem, którego wszędzie jest pełno. Ciekawie patrzy na świat, ale jest troszkę onieśmielony jego ogromem i stara się być cały czas blisko człowieka. Jego mamusia jest mała, taty nie znamy ale Amorek zapowiada się też na małego psiaka. Nie pozwól mu spędzić dzieciństwa w schronisku, pokochaj to maleństwo i podaruj mu kochający domek.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.