Imię: Amper
Ur. 02.2018
Wielkość: średni
Waga: 13,50 kg

Amper czeka na wirtualnego opiekuna!

Amper to młody psiak znaleziony na terenie gminy Wołomin. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielony schroniskowym otoczeniem. Jednak wraz z upływem czasu pokazuje, że jest wesołym i otwarty pieskiem. Lubi być głaskany, a towarzystwo człowieka sprawia mu dużo radości. Amper umie chodzić na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Będziemy sprawdzać jaki ma stosunek do innych psów. Psinka bardzo tęskni za swoim domkiem i czeka z niecierpliwością na swojego właściciela.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?