Imię: Anula
Ur. 2017
Wielkość: duża
Waga: ok. 27 kg

Anula czeka na wirtualnego opiekuna!

Anula została znaleziona na terenie gminy Otwock w towarzystwie drugiej suczki Ali, z którą jest bardzo zżyta. Sunie trafiły do schroniska 07.06.2019. Kontaktowała się z nami ich właścicielka, miała po nie przyjechać ale niestety do dziś się nie pokazała. Anula jest wesołym i bardzo przyjaznym psem. Kocha ludzi, lubi się przytulać i nadstawić łepek do głaskania. Na smyczy sunia radzi sobie bardzo dobrze, jest posłuszna i wpatrzona w opiekuna. Zgadza się też z innymi psami.
WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?