Imię: Armstrong
Ur. 2016
Wielkość: średni
Waga: 16 kg.

Armstrong czeka na wirtualnego opiekuna!

Armstrong to średni, rudy piesek znaleziony na terenie gminy Błonie. Psiak jest w pierwszej chwili onieśmielony nowym otoczeniem i nieznanymi osobami. Jednak po kilku chwilach spędzonych z nowym opiekunem Armstrong otwiera się, nadstawia do głaskania i zaczyna wesoło merdać ogonkiem. Radzi sobie dobrze na smyczy, jest spokojny i całkiem grzeczny. Nie wiemy jeszcze jaki Armstrong ma stosunek do innych psów, będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?