Imię: Aspen
Ur.: 2014
Wielkość: średni
Waga: ok. 13 kg

Aspen czeka na wirtualnego opiekuna!

Aspen to biało – rudy psiaczek znaleziony na terenie gminy Brochów. Trafił do schroniska zakleszczony, jest już pod opieką weterynarza. Piesek jest nieśmiały i wrażliwy. Nie czuje się pewnie w nieznanym schroniskowym otoczeniu. Jednak do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, potrzebuje tylko czasu aby w pełni zaufać człowiekowi. Aspen ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale to prawdopodobnie jest wynik stresu. Piesek tęskni i czeka na szybki powrót do domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?