Imię :Atena
Ur.2013
Wielkość: duża

Wirtualnym opiekunem Ateny jest Maria Kurowska

Atena to dorosła już sunia która trafiła do schroniska z terenu gminy Otwock. Suczka jest odrobinę nieśmiała, i wycofana. Lecz po krótkim czasie, nabiera pewności siebie i staje się otwarta na ludzi. Bardzo lubi jak poświęca się jej uwagę, kiedy jest głaskana i przytulana. Atena jest wrażliwą i spokojną sunią. Bardzo ładnie dogaduje się z pieskiem z boksu. Ma małe problemy z chodzeniem na smyczy. Szukamy dla niej ciepłego, pełnego miłości domku na zawsze.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?