Imię: Aza
Ur. 15.02.2018
Wielkość: mała
Waga: 8,50 kg

Aza czeka na wirtualnego opiekuna!

Aza to nieduża wrażliwa i spokojna sunia, która trafiła do nas wraz z siostrą z gminy Łomianki. Jest troszkę onieśmielona nowym otoczeniem, jednak jest bardzo grzeczna, łagodna i spolegliwa. Aza jest dość energicznym psiakiem, bardzo kochanym i garnie się do człowieka całą sobą. Uwielbia głaskanie i przytulanie oraz kontakt z człowiekiem. Sunia bardzo potrzebuje pełnego miłości i dobrego domku.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.