Imię: Baflo
Ur. 2016
Wielkość: średni

Baflo czeka na wirtualnego opiekuna!

Baflo to szorstkowłosy średniak znaleziony na terenie Legionowa. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielony nowym otoczeniem, jednak z każdą chwilą zaczyna czuć się pewniej. Lgnie wtedy do człowieka, nadstawia się na głaski i przytulanki. Piesek umie chodzić na smyczy, jest spokojny i grzeczniutki. Jeszcze nie wiemy jaki ma stosunek do innych psiaków. Baflo bardzo tęskni i chce jak najszybciej wrócić do swojego domku .

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?