Imię: Bakcyl
Ur. 2016
Wielkość: średni
Waga: ok. 12 kg

Bakcyl czeka na wirtualnego opiekuna!

Bakcyl to średniaczek znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Piesek jest troszkę nieśmiały i nie czuje się pewnie w nieznanym schroniskowym otoczeniu. Do ludzi zachowuje rezerwę, potrzebuje czasu aby poznać i zaufać nowemu opiekunowi. Jednak gdy spędzi się z nim chwilkę chłopak zaczyna merdać ogonkiem i szukać towarzystwa człowieka. Bakcyl radzi sobie na smyczy całkiem dobrze. Czy zgadza się z innymi pieskami będziemy dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?

———————————————————————————————————————–