Imię: Bakster
Ur. 2010
Wielkość: duży

Wirtualnym opiekunem jest Kasia A.

Bakster powrócił do schroniska po pięciu latach od adopcji. Zmarł jego właściciel, a nikt z rodziny nie chciał zaopiekować się psem. Bakster jest bardzo zdezorientowany, nie wie co się dzieje. Najpierw stracił swojego człowieka a potem dom. Musimy dać mu trochę czasu, aby poczuł się bezpiecznie i oswoił z sytuacją. Jednak już widać, że Bakster jest przyjaźnie nastawiony do człowieka, ogromnie wdzięczny za chwilkę uwagi i pieszczot. Pies umie chodzić na smyczy, jest posłuszny i łagodny. Zgadza się również z innymi psami. Bardzo prosimy o domek dla Bakstera, w którym spędziłby jesień życia otoczony miłością i troską.