Imię: Balbinka
Ur. 07.2008
Wielkość: duża

Wirtualnym opiekunem jest Kleo

Balbinka to 10-letnia suczka z wodogłowiem, która trafiła do nas z powodu choroby swojego właściciela. W pierwszym kontakcie jest troszkę ostrożna i do nieznanych osób zachowuje rezerwę, jednak po chwili zaczyna się czuć pewniej i z radością daje się przytulać i miziać. Dotyk człowieka sprawia jej widoczną radość. Balbinka umie chodzić na smyczy, zna też podstawowe komendy. Sunia zgadza się też dobrze z innymi psami. Mamy nadzieję, że uda się jej znaleźć dom i człowieka, który otoczy ją miłością i pomoże zapomnieć o stracie jaka ją spotkała.