Imię: Balbinka
Ur. 07.2008
Wielkość: duża

Balbinka czeka na wirtualnego opiekuna!

Balbinka to 10-letnia suczka z wodogłowiem. Trafiła do nas z powodu choroby swojego właściciela. Balbinka bardzo tęskni za swoim człowiekiem. W pierwszym kontakcie jest ostrożna i do nieznanych osób zachowuje rezerwę. Zobaczymy za kilka dni jak suczka poczuje się pewniej w nowym otoczeniu czy jej nastawienie się zmieni. Czy sunia się bardziej otworzy ? Balbinka umie chodzić na smyczy. Mamy nadzieję, że uda się jej znaleźć dom i człowieka, który otoczy ją miłością i pomoże zapomnieć o stracie jaka ją spotkała.