Imię: Baron
Ur.: 2014
Wielkość: średni
Waga: ok. 25 kg

Baron czeka na wirtualnego opiekuna!

Baron to czarny kudłaczek, który szuka nowego domku. Pies jest bardzo łagodny i wesoły. W nowym otoczeniu szybko poczuł się jak u siebie. Lubi towarzystwo człowieka, z wielką radością nadstawia łepek do głaskania. Jest bardzo przyjacielski w stosunku do dzieci. Baron dobrze dogaduje się z innymi pieskami, więc domek z psim towarzystwem mile widziany. Psiak umie chodzić na smyczy. Kto pokocha Barona i podaruje mu domek ?