Imię: Beta
Ur.2015
Wielkość: duża
Waga: ok 30 kg

Beta czeka na wirtualnego opiekuna!

Beta to piękna sunia w typie owczarka niemieckiego, która trafiła do nas z Legionowa. Jest bardzo przyjazna w stosunku do człowieka i spragniona kontaktu z nim. Chętnie nadstawia się do głaskania, drapania i przytulania. W schroniskowym otoczeniu czuje się dość niepewnie i jest troszkę zalękniona, jednak bliskość człowieka wyraźnie dodaje jej otuchy. . Beta na smyczy chodzi dość słabo, jednak pewnie to wynik stresu i szybciutko nauczy się tego. Nie znamy na razie jej stosunku do innych psów, jednak będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.