Imię: Beza
Ur. 2017
Wielkość: mała

Beza czeka na wirtualnego opiekuna!

Beza jest kochaną i ciepłą suczką maści biszkoptowej. Została znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Jest słodka jak jej imię, spokojna, pogodna i przyjacielska. Schronisko nieco ją onieśmiela, ale po chwili głaskania łatwo nawiązuje kontakt z człowiekiem i garnie się do niego . Beza uwielbia pieszczoty, drapanie za uszkiem i chętnie nadstawia się do miziania. Psinka dość słabo radzi sobie na smyczy, jednak przy odrobinie dobrej woli robi duże postępy i efekty są tylko kwestią czasu. Sunia dobrze dogaduje się z innymi psiakami i potrzebuje tylko kochającego i dobrego domku.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.