Imię: Biedronka
Ur. 02.2018
Wielkość: mała
Waga: 4,10 kg

Biedronka czeka na wirtualnego opiekuna!

Biedronka to malutka sunia, która trafiła do nas z 2 rodzeństwa z gminy Wieliszew. W nowym otoczeniu czuje się lekko onieśmielona, jednak spragniona jest kontaktu z człowiekiem. Biedronka jest bardzo sympatyczną i ciekawską dziewczynką. Lubi być przytulana, głaskana i bardzo potrzebuje dobrego domu pełnego miłości i opieki.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.