Imię : Bielik
Wielkość: mały
Waga : 10 kg

Wirtualnym opiekunem jest Morti

Bielik to długowłosy psiak znaleziony na terenie gminy Brwinów. Piesek został pogryziony przez innego psa. Trafił do lecznicy weterynaryjnej , gdzie udzielono mu pomocy medycznej i po kilku dniach został przywieziony do schroniska. Oczywiście ma podawane leki i jest pod stałą opieką weterynaryjną. Bielik jest bardzo pogodnym, radosnym i ciekawskim psiakiem mimo tego, co go spotkało. Lubi kontakt z człowiekiem i widać, że sprawia mu to ogromną radość. Piesek dobrze radzi sobie na smyczy. Nie wiemy jaki ma stosunek do innych zwierząt, będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ !!!
NIE KUPUJ – ADOPTUJ