Imię: Bierka
Ur. 10.2018
Wielkość: średnia
Waga: 10,50 kg

Bierka czeka na wirtualnego opiekuna!

Bierka trafiła do schroniska z gminy Wieliszew wraz ze swoją matką Blanką. Jest spokojną sunią , ale na razie bardzo nieufną. Potrzebuje czasu, żeby się oswoić z nowym miejscem i otoczeniem pełnym innych psów. Po dłuższej chwili z człowiekiem troszkę się otwiera i daje się pogłaskać. Niestety sunia nie umie chodzić na smyczy, ale to młodziak chętny do nauki. Bierka jest kochaną psinką. Pomóżmy odnaleźć jej właściciela.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ