Imię: Bill
Ur. 2015
Wielkość: duży

Bill czeka na wirtualnego opiekuna!

Bill jest ok. trzyletnim samcem maści czarnej z białym krawatem. Trafił do nas z terenu gminy Błonie. Został znaleziony z duża ilością kleszczy na ciele. Otrzymał leki i już czuje się dobrze. Jest pogodny i łatwo nawiązuje kontakt. Bill to energiczny, towarzyski, ciekawy świata i ludzi pies. Dobrze chodzi na smyczy, nie ciągnie i słucha się człowieka. Psiak będzie oddanym przyjacielem i wyjątkowym członkiem rodziny dla szczęściarza, który go zaadoptuje :)

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.