Imię: Black
Ur. 2011
Wielkość: średni

Black czeka na wirtualnego opiekuna!

Black to super czarny pies z białym krawatem, w wieku ok. 7 lat. Jest lekko szorstkowłosy, włos przedłużony. Został znaleziony na terenie gminy Wołomin. Black jest dość energicznym, wesołym psem. Niezwykle posłuszny, reaguje na polecenia bez sprzeciwu. Wykazuje aktywność, chęć do spacerów, kontaktów z opiekunem i zabaw. Bardzo lubi głaskanie . Za okazane zainteresowanie odpłaca merdaniem ogonkiem i żywiołową radością. Bardzo chce wrócić do domu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ !!!
——————————————