Imię: Blanka
Ur. 2017
Wielkość: średnia
Waga: 15,50 kg

Blanka czeka na wirtualnego opiekuna!

Blanka to suczka znaleziona na terenie gminy Wieliszew razem ze swoją córką Bierką. Psinki są onieśmielone schroniskowym otoczeniem i nie czują się w nim pewnie. W stosunku do człowieka są przyjaźnie nastawione, lecz nieco ostrożne. Jednak wystarczy poświęcić im chwilkę i zaraz przełamują swoje obawy. Z coraz większą śmiałością nadstawią łepki do głaskania. Blanka umie chodzić na smyczy i jest bardzo grzeczna. Kto zgubił taką cudowną psią rodzinkę ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?