Imię: Błyskotka
Ur. 01.2018
Wielkość: średnia

Błyskotka czeka na wirtualnego opiekuna!

Błyskotka to młodziutka suczka znaleziona na terenie gminy Wołomin. Psinka jest onieśmielona schroniskowym, nieznanym otoczeniem i potrzebuje czasu aby poczuć się pewnie. Jednak od początku lgnie do człowieka i szuka bezpieczeństwa w jego dotyku i bliskości. Widać, że głaskanie i przytulanie sprawiają jej wielką radość. Na smyczy Błyskotka radzi sobie dobrze. Jaki ma stosunek do innych piesków będziemy dopiero sprawdzać. Mamy nadzieję, że sunia szybciutko wróci do swojego człowieka, bo bardzo za nim tęskni.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?