Imię: Bobik
Ur. 2012
Wielkość: średni
Bobik czeka na wirtualnego opiekuna!

Bobik został znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Jest po wypadku komunikacyjnym, ale na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Psiak jest tylko trochę poobijany, ma kilka rozcięć na pyszczku, które zostały pozszywane i ładnie się goją. Bobik jest nieśmiałym psiakiem i potrzebuje czasu aby poczuć się pewnie w nieznanym otoczeniu. Gdy już kogoś pozna nadstawia się do głaskania i przytulania, czerpie z tego dużo radości. Bobik ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?