Imię: Boguś
Ur. 2006
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Boguś czeka na wirtualnego opiekuna!

Boguś to starszy piesek kilkukrotnie postrzelony w lipcu z broni śrutowej. Psiak w ciężkim, ale stabilnym stanie trafił do lecznicy weterynaryjnej, gdzie został poddany leczeniu. W jego ciele znaleziono 4 sztuki śrutu.
Dzisiaj Boguś czuje się dobrze i szuka bezpiecznego, spokojnego domku w którym spędzi jesień swojego życia. Piesek jest grzeczny, spokojny i sympatyczny. Potrzebuje tylko trochę czasu żeby poznać nowego opiekuna i w pełni mu zaufać. Boguś ładnie dogaduje się z suczkami, z pieskami bywa różnie.