Imię: Bohun
Ur. 2014
Wielkość: duży
Waga: ok. 30 kg

Wirtualnym opiekunem jest Lalabaj – sprzedaż tkanin i dzianin dla pasjonatów www.lalabaj.pl

Bohun to pies w typie ON znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Jest bardzo spokojny i grzeczny. W nowym miejscu czuje się trochę niepewnie i początkowo zachowuje dystans do nieznanych osób, ale nie przejawia żadnej agresji. Po poznaniu nowego opiekuna z radością przyjmuje głaski i drapanki. Bohun umie chodzić na smyczy. Na dzień dzisiejszy nie znamy jego stosunku do innych psów, będziemy sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?