Imię: Bonita
Ur.: 2015r
Wielkość: średnia
Waga: ok. 18 kg

Bonita czeka na wirtualnego opiekuna!

Bonita to średniej wielkości suczka znaleziona na terenie gminy Czosnów. W pierwszym kontakcie z nowym opiekunem jest onieśmielona i nie czuje się pewnie. Szybciutko jednak otwiera się na nowe znajomości. Jest delikatną, czułą, sympatyczną i przyjacielską sunieczką. Przebywanie w otoczeniu człowieka daje jej wiele radości i poczucie bezpieczeństwa. Bonita liczy na jak najszybszy powrót do swojego rodzinnego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?