Imię: Boss
Rasa: mix wyżła niemieckiego
Ur. 2015
Wielkość: duży

Boss czeka na wirtualnego opiekuna!

Boss jest psem w typie wyżła niemieckiego, który trafił do nas z gminy Wieliszew. Jest bardzo wesoły i pełny niespożytej energii. Może biegać i skakać non stop, wystarczy, że zobaczy piłkę lub piszczącą zabawkę i osobę chętną do zabawy. Ma chyba jakieś dodatkowe baterie na wyposażeniu. Boss bardzo lubi być blisko człowieka i chętnie nadstawia się do głaskania, lubi też kontakt z dziećmi. Dobrze znosi jazdę samochodem. Ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy. Szukamy dla niego aktywnego domu, w którym będzie miał zapewnioną dużą dawkę ruchu i już zawsze będzie kochany.

Nie wydamy psa myśliwym !

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.