Imię: Bratek
Ur. 2008
Wielkość: średni
Bratek czeka na wirtualnego opiekuna!

Bratek to nieduży piesek, znaleziony na terenie Otwocka w dniu 20.09.2018r. Był bardzo zaniedbany, z widocznymi zmianami chorobowymi na skórze. Przebywa teraz pod troskliwą opieką weterynaryjną. Bratek jest bardzo grzecznym i spokojnym pieskiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i słucha się człowieka. W pierwszej chwili jest onieśmielony, ale wystarczy kilka czułych słów i dotyku, by psiak zaufał i cieszył się z obecności człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.