Imię: Buba
Ur.2010
Wielkość: duża

Buba czeka na wirtualnego opiekuna!

Buba jest ok ośmioletnią, krótkowłosą sunią, maści rudo-białej. Trafiła do schroniska razem ze swoim kolegą Rebusem. Dotychczasowy właściciel nie mógł dalej opiekować się psami z powodu stanu zdrowia. Buba jest pogodna, wesoła i łagodna .Lubi pieszczoty i dobrze chodzi na smyczy. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjacielska i posłuszna. Szukamy dla niej domku, w którym będzie już na zawsze otoczona miłością i troską przez nowego opiekuna, najlepiej w towarzystwie Rebusa.