Imię: Budyń
Ur.2016
Wielkość: średni

Budyń czeka na wirtualnego opiekuna!

Budyń to młody, średniej wielkości psiak w typie labradora, który trafił do nas z gminy Łomianki. Jest delikatnie wystraszony, lecz cieszy się na widok człowieka i bardzo chętnie sięga po głaski i pieszczoty. Nie wykazuje cienia agresji i całkiem nieźle radzi sobie na smyczy. Jest przyjaźnie nastawiony do innych piesków, lubi spacery i bardzo tęskni za swoim człowiekiem. Został znaleziony w czerwonej obroży widocznej na zdjęciach.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.