Imię: Bukiecik
Ur. 19.10.2018
Wielkość: mała
Waga: 0,80 kg.

Bukiecik czeka na wirtualnego opiekuna!

Bukiecik trafił do schroniska z mamą i trójką rodzeństwa. To jeszcze maluszek, który dopiero zaczyna poznawać otaczający go świat. Na razie najlepiej czuje się w towarzystwie rodzeństwa i jak najbliżej mamusi. Jednak już widać, że jest wesoły i ciekawski. Bukiecik będzie małym psiakiem. Szukamy dla niego kochającego człowieka i bezpiecznego, pełnego ciepła domku na całe życie.
PIESEK BĘDZIE GOTOWY DO ADOPCJI ZA OK. 2 MIESIĄCE !

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.