Imię: Bulinka
Ur. 2017
Wielkość: mała

Bulinka czeka na wirtualnego opiekuna!

Bulinka to nieduża suczka znaleziona na terenie gminy Nieporęt. Psinka jest onieśmielona schroniskowym, nieznanym otoczeniem i potrzebuje czasu aby poczuć się pewnie. Jednak od początku lgnie do człowieka i szuka bezpieczeństwa w jego dotyku i bliskości. Bulinka ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Jaki ma stosunek do innych piesków będziemy dopiero sprawdzać. Mamy nadzieję, że sunia szybciutko wróci do swojego człowieka, bo bardzo za nim tęskni.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?

———————————————————————————————————————–