Imię: Bursztyn
Ur. 04.2019
Wielkość: średni

Bursztyn czeka na wirtualnego opiekuna!

Bursztyn to rudy młodziak znaleziony na terenie gminy Otwock. Trafił do schroniska 12.02.2020 r. Piesek jest bardzo żywiołowy i pełen pozytywnej energii. Nie marnuje czasu na siedzenie. Chciałby cały czas biegać, skakać i jeszcze raz biegać. Kocha ludzi i to już od pierwszego wejrzenia. Bursztyn uwielbia być przytulany i głaskany. Pięknie podaje łapkę i chciałby być cały czas w centrum uwagi. Na smyczy radzi sobie całkiem dobrze, ale trochę ciągnie. Kto zgubił tego wesołego psiego podrostka ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?