Imię: Carla
Ur. 2015
Wielkość: duża
Carla czeka na wirtualnego opiekuna!

Carla to ruda sunia znaleziona na terenie gminy Nieporęt. Jest bardzo sympatyczna i przyjaźnie nastawiona do otoczenia. Wielką radość sprawiają jej głaski i przytulanki. Carla zgadza się też z innymi pieskami. Niestety sunia nie umie chodzić na smyczy, już sam jej widok mocno ją paraliżuje. Jednak to kwestia czasu i cierpliwości, a suczka na pewno przełamie swoje lęki i zacznie czerpać przyjemność ze spacerów na smyczy. Mamy nadzieję, że ktoś szuka też milutkiej i prawie zawsze uśmiechniętej suczki.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?