Imię: Cebulka
Ur. 10.09.2017
Wielkość: mała
Waga: 2,80 kg
Cebulka czeka na wirtualnego opiekuna!

Cebulka trafiła do nas razem z szóstką rodzeństwa. Psiaki zostały odebrane interwencyjne ze złych warunków w jakich mieszkały. Cebulka potrzebuje chwili, żeby poznać otoczenie i nowego opiekuna. Potem jest bardzo wesoła, chętna do psich zabaw i psot. Ciekawi ją wszystko, wszędzie jej pełno. Z wielką radością nadstawia się na głaski, tuli do człowieka i rozdaje buziaki. Cebulka zapowiada się na pieska średniego lub dużego.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.