Imię: Chili
Ur.04.2018
Wielkość: średnia
Waga: 10,50 kg

Chili czeka na wirtualnego opiekuna!

Chili to kochana sunia, który trafiła do nas z Legionowa. Jak na szczeniaka przystało Chili jest pełna energii, biega, skacze i ciężko jej usiedzieć w miejscu. Uwielbia zabawy, przytulanie oraz kontakt z innymi pieskami. Jeszcze nie potrafi chodzić na smyczy, ale jest inteligentnym psiakiem i szybko przyswoi wiedzę. Potrzebuje tylko kochającego człowieka który nauczy ją dobrych manier oraz obdarzy miłością i opieką.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.