Imię: Cisik
Ur. 12.06.2018
Wielkość: mała
Waga: 2,10 kg

Cisik czeka na wirtualnego opiekuna!

Cisik to śliczny szczeniaczek, który trafił do nas wraz z rodzeństwem z gminy Wieliszew. Jest odrobinę nieśmiały w pierwszym kontakcie, jednak po chwili z zaciekawieniem nadstawia się do przytulania i głaskania. Nie znamy jego rodziców, jednak Cisik zapowiada się na pieska średniego / dużego. Szukamy dla niego dobrego domku i opiekunów, którzy otoczą go miłością i wsparciem, na jakie zasługuje. Psiaczek na pewno odwdzięczy się bezgraniczną miłością i oddaniem.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.