Imię: Clinton
Ur. 2008
Wielkość: duży
Waga: ok. 25 kg

Clinton czeka na wirtualnego opiekuna!

Clinton to starszy, owczarkowaty pies znaleziony na terenie gminy Czosnów. Psiak jest bardzo ostrożny i zachowuje rezerwę do nieznanych osób, widać że spotkało go dużo złego ze strony człowieka. Jednak gdy już kogoś pozna i zaufa stara się być jak najbliżej, przytula się do niego i nadstawia łepek do głaskania. Niestety Clinton boi się smyczy, będziemy starali się go powolutku z nią oswajać. Na dzień dzisiejszy nie znamy też jego stosunku do innych psów. Szukamy dla niego spokojnego i bezpiecznego domku, najlepiej z ogródkiem, w którym będzie mógł spędzić jesień życia otoczony miłością i troską człowieka.