Imię: Coco
Ur. 2016
Wielkość: mała
Waga: 6,85 kg
Coco czeka na wirtualnego opiekuna!

Coco to mała, biała sunia znaleziona na terenie gminy Czosnów. W nowym, nieznanym otoczeniu czuje się troszkę zagubiona, ale nie trwa to długo. Gdy tylko człowiek poświęci jej troszkę uwagi i psinka otrzyma porcję pieszczot, zmienia się radykalnie. Uśmiech nie schodzi jej z pyszczka a ogonek merda radośnie. Coco umie chodzić na smyczy. Jest wesołą i pełną pozytywnej energii suczką, mamy nadzieję, że szybko wróci do swojego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?