Imię: Cynia
Rasa: mix amstaffa
Ur.: 2017
Wielkość: średnia

Cynia czeka na wirtualnego opiekuna!

Cynia to suczka w typie amstaffa znaleziona 22.04.2022 na terenie Otwocka. Sunia jest trochę onieśmielona i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Jednak w stosunku do człowieka jest bardzo przyjazna i łagodna. Czuje się bezpiecznie obok opiekuna, z chęcią nadstawia łepek do głaskania. Niestety Cynia ma kłopoty z chodzeniem na smyczy, mamy nadzieję, że to wynik stresu i gdy sunia zaaklimatyzuje się w nowym miejscu, smycz nie będzie już taka straszna. Kto ją pokocha i podaruje nowy domek?