Imię: Cytrynka
Ur. 15. 11. 2018
Wielkość: mały
Waga: 2,75 kg.

Cytrynka czeka na wirtualnego opiekuna!

Cytrynka trafiła do schroniska razem z mamą i trójką rodzeństwa. Sunieczka uwielbia zabawy, pieszczoty . Najlepiej czuje się w towarzystwie człowieka. Jest bardzo wesoła, żywiołowa i rozbrykana. Sunia zapowiada się na średniego/dużego pieska. Szukamy dla Cytrynki kochającego człowieka i bezpiecznego, domu na całe życie.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.