Imię: Cytrynka
Ur. 15.02.2018
Wielkość: mała
Waga: 2,20 kg

Cytrynka czeka na wirtualnego opiekuna!

Cytrynka została znaleziona razem z braćmi na terenie Legionowa. Sunia jest bardzo wesoła, towarzyska i ciekawska. Śmiało podchodzi do ludzi i czeka na pieszczoty. Potem radośnie merda ogonkiem i rozdaje całuski. Nie znamy rodziców Cytrynki, więc nie wiemy jak duża urośnie, ale zapowiada się na psiaka średniej wielkości. Podaruj temu maluszkowi ciepły, bezpieczny i pełny miłości domek na zawsze.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.