Imię: Czakuś
Ur. 2015
Wielkość: mały
Waga: 7,30 kg

Czakuś czeka na wirtualnego opiekuna!

Czakuś to nieduży sympatyczny piesek, który trafił do nas z gminy Legionowo. W schroniskowym otoczeniu czuje się nieco zagubiony i onieśmielony, jednak jest bardzo spokojny i opanowany. Czakuś lubi kontakt z człowiekiem i chętnie nadstawia się do głaskania, jednak w jego oczach widać smutek i tęsknotę z domem. Psiak ma trochę trudności z chodzeniem na smyczy, jednak z pewnością to wynik stresu.Nie znamy na chwilę obecną jego stosunku do innych piesków, ale będziemy to sprawdzać. Mamy nadzieję, że Czakuś szybko odnajdzie swój dom.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.