Imię: Czarnuszka
Ur. 01.02.2019r.
Wielkość: mała
Czarnuszka czeka na wirtualnego opiekuna!

Czarnuszka to szczeniak znaleziony razem z matka i siostrą na terenie gminy Wołomin. W pierwszej chwili jest bardzo onieśmielona nowym otoczeniem, zachowuje również ostrożność przy nieznanych osobach. Jednak z każdą chwilą Czarnuszka przełamuje się i odważniej spogląda na świat. Pozwala się już pogłaskać i zaczyna nieśmiało merdać ogonkiem. Sunia zapowiada się na pieska średniego. Czarnuszka czeka na kochającego człowieka, który odmieni jej los i podaruje domek na zawsze.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.