Imię: Czija
Ur. 2014
Wielkość: mała
Waga: 7,50 kg

Czija czeka na wirtualnego opiekuna!

Czija to malutka, szorstkowłosa sunia znaleziona na terenie gminy Wołomin. Jest bardzo delikatnym i wrażliwym pieskiem. Czuje się niepewnie w schroniskowym otoczeniu. Do nieznanych osób zachowuje rezerwę, ale gdy już kogoś pozna zaczyna wesoło machać ogonkiem i nadstawiać łepek na głaski. Czija nie radzi sobie za dobrze z chodzeniem na smyczy, ale może to wynik stresu. Została znaleziona w towarzystwie pieska Knopersa.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?