Imię: Daga
Rasa: mix ON
Ur. 2015
Wielkość: duża

Daga czeka na wirtualnego opiekuna!

Daga to długowłosa suczka w typie owczarka niemieckiego znaleziona 12.07.2020 w Markach przy ul. Piłsudskiego. Sunia jest bardzo wychudzona i zaniedbana. Mamy nadzieję, że jest to spowodowane dłuższym okresem przebywania poza domem a nie brakiem troski i opieki ze strony właściciela. Daga jest spokojna i łagodna, odrobinkę onieśmielona schroniskowym otoczeniem i nieznanymi osobami. Jednak szybko nawiązuje nowe znajomości, zaczyna czuć się pewnie i zabiegać o uwagę człowieka. Na smyczy radzi sobie całkiem dobrze. Jeszcze nie wiemy jaki ma stosunek do innych psiaków, będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?