Imię: Dalma
Rasa: europejska
Ur. 08.2019 r

Dalma czeka na wirtualnego opiekuna!

Dalma to śliczna, biało – czarna kotka, która wróciła do schroniska po nieudanej adopcji. Koteczka jest grzeczna i spokojna ale miewa również swoje grymasy. Potrafi być przytulaśna i chętna na mizianki i głaski lecz czasem woli spędzić czas w samotności, bez towarzystwa człowieka, co bardzo wyraźnie sygnalizuje. Dalma ładnie potrafi korzystać z kuwety. Kicia prosi o domek, w którym będzie kochana a nowa rodzina zaakceptuje jej kocią naturę.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.