Imię: Denis

Ur. 2014
Wielkość: średnia

Denis czeka na wirtualnego opiekuna!

Denis to sympatyczny psiak, który trafił do nas wraz z koleżanką Dosią z Zegrza Południowego. Pieski zostały odebrane podczas interwencji komorniczej. Denis jest bardzo kontaktowy i towarzyski. W stosunku do człowieka jest łagodny, nadstawia się do głaskania i lubi się przytulać. Na smyczy radzi sobie dość dobrze, choć zdarza mu się pociągnąć. Dosia znalazła już swój domek, a Denis nadal czeka. Bardzo prosimy o dobry domek dla chłopaka, ale bez innych zwierząt ponieważ Denis nie jest do nich przyjaźnie nastawiony.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.